Каталог
BrandWoodКаталогПаркетПалісандрПаркет з палісандру 120

Паркет з палісандру 120

Наявність
В наявності
Колір
Натуральний
Звідки
Індонезія
Розмір
18х120х450-1200
Імпортер
ООО "Стайлз груп"

Палісандр

Розкішний, яскравий, різноманітний!

Деревина палісандр — одна з найбільш твердих та щільних у світі, але відомість палісандру надав колір. Індонезійський палісандр росте на схилах вулканів острову Ява і ввібрав у себе усі кольори тропічного лісу. Колір деревини — від темно-коричневого до світло-бежевого, з червоними, фіолетовими, зеленими та жовтими відтінками.
Окрім твердості, деревина палісандру характеризується стійкісю проти комах, гнилі та грибків.
Довгі часи палісандр високо ціниться у всьому світі. Мебель для китайських імператорів і французського короля Людовика XIV, статуї у палацах фараонів, рукояті мечей самураїв та шахмати арабських шейхів робилися з палісандру.
Палісандр належить до рідкісних порід, занесених у Червону книгу (IUCN Red List) та у додаток CITES (Convention on International Trade in Endangered Species of Wild Fauna and Flora).
Для нашого паркету ми отримуємо деревину із сертифікованих відновлюваних джерел, що мають необхідні дозволи CITES на вирубку та експорт деревини.

Паркет з палісандру «BrandWood» демонструє всю природну гамму кольорів деревини.
Доступний у розмірах 18х120х450-1200 та 18х140х600-1200.
Сім шарів покриття промисловим лаком ультрафіолетового затвердіння.

Паркет з масиву палісандру — підлогове покриття з неповторною різнобарвністю, яка відображається від світло-коричневих відтінків до темно-червоних та фіолетових тонів. Додає особливу елегантність до будь-якого приміщення. Це дорогоцінне дерево, відоме своєю високою твердістю, що гарантує його довговічність та стійкість до зношування.